Guarana plus kompleks 10 witamin interakcje ulotka kapsułki  90 kaps.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Guarana plus kompleks 10 witamin kapsułki | 90 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: A-Z MEDICA SP. Z O.O.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Będziesz zażywać ten lek?

Zawsze warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Guarana plus kompleks 10 witamin

Kiedy stosujemy Guarana plus kompleks 10 witamin?

Suplement diety przeznaczony dla osób chcących wzmocnić organizm, uzupełnić niedobory witamin, zwiększyć wydolność fizyczną i sprawność umysłową.

Guarana plus kompleks 10 witamin - działanie

Guarana (Paulinia cupana) zawiera aż czery razy więcej kofeiny od ziaren kawowca. Wchłania się ona z przewodu pokarmowego wolniej niż kofeina zawarta w kawie, dzięki czemu jej pobudzające działanie utrzymuje się dłużej i jest mniej gwałtowne. Ponadto guarana wspomaga metabolizm tłuszczów, ułatwiając kontrolę wagi.
Zawarte w preparacie witaminy: E, C, B6, B12, tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas foliowy, biotyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w zachowaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie i zmniejszają zmęczenie.                   


Jaki jest skład Guarana plus kompleks 10 witamin?

ekstrakt z guarany (Paulinia cupana), premikswitaminowy (witamina E, witamina C, tiamina,ryboflawina, niacyna, witamina B6, kwas foliowy,witamina B12, biotyna, kwas pantotenowy),substancja wypełniająca – maltodekstryna, substancjaprzeciwzbrylająca – stearynian magnezu.


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Guarana plus kompleks 10 witamin?

Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.Nie należy przekraczać zalecanej porcji.Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.Przechowywać w miejscu suchym w temperaturzepokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Guarana plus kompleks 10 witamin zalecane spożycie

1–3 kapsułki dziennie, rano.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.