Entocort interakcje ulotka kapsułki o przedłużonym uwalnianiu twarde 3 mg 100 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Entocort kapsułki o przedłużonym uwalnianiu twarde | 3 mg | 100 kaps.

od 0 , 00  do 277 , 51

Wybierz odpłatność

Rodzaj: lek na receptę | refundowany
Substancja czynna: Budesonidum
Producent: TILLOTTS PHARMA GMBH

Entocort cena

277,51Opis produktu Entocort

Kiedy stosujemy lek Entocort?

Wskazania do stosowania:
- Choroba Crohna o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu obejmująca jelito kręte i (lub) okrężnicę wstępującą.

Entocort - działanie leku

Mechanizm działania polega na hamowaniu uwalniania mediatorów reakcji zapalnej oraz hamowaniu reakcji z udziałem cytokin. Preparat wykazuje działanie miejscowe w obrębie jelita cienkiego i pierwszej części jelita grubego.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Interakcje tego leku z żywnością mogą wpływać na ograniczenie skuteczności leczenia.

Poniżej znajduje się lista znanych nam interakcji tego leku z żywnością.

Cytrusy

Interakcja
 bardzo istotna

Dotyczy leków
Entocort

Cytrusy

Sok grejpfrutowy może zwiększać w osoczu stężenie budezonidu podanego doustnie.


Grupy

  • Leki przeciwbiegunkowe, doustne elektrolity

    W tej kategorii znajdziesz produkty, przeciwbiegunkowe, przywracające równowagę mikroflory jelitowej, zmniejszajace ryzyko powikłań związanych z antybiotykoterapią, skrócenie czesu trwania biegunki infekcyjnej, wspomagających odporność, produkty uzupełniające elektrolity utracowe w trakcie biegunki


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Uroda

Jak wzmocnić włosy jesienią?

Słabsze włosy jesienią? Zmiana diety, właściwa pielęgnacja i odpowiednie suplementy wzmocnią je, zapobiegając ich wypadaniu. Sprawdź, jak zadbać o swo...


Statystyki Entocort

1.6 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż zakupionych produktów w zestawie układ pokarmowy i metabolizm w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się wymienione obszary: lubuskie, opolskie, podlaskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 176.76%.

Entocort - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Małopolskie, mazowieckie, śląskie to województwa, w których lek Entocort był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Entocort. Są to wskazane miasta: Kraków, Szczecin, Warszawa.

Należy jeszcze napisać, iż lek Entocort zalicza się do kategorii układ pokarmowy i metabolizm. Wymieniona grupa znajduje się w 50% przeprowadzanych zapytań w wyszukiwarce internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy układ pokarmowy i metabolizm. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Miflonide Breezhaler (Miflonide), Nebbud, Pulmicort (WIĘCEJ).

Substancje czynne leku Entocort?

W skład leku Entocort wchodzi substancja czynna Budesonidum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 0.34%.

Jaka jest dostępność leku Entocort?

Na terenie naszego kraju lek Entocort ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Entocort jest lekiem refundowanym?

Entocort jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji preparatu Entocort wynosi R - Ryczałt, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Entocort jest lekiem na receptę?

Entocort jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Entocort opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: