DIOSMED Krem na zmęczone nogi interakcje ulotka krem  40 g | tuba

Trudno dostępny w aptekach

 

DIOSMED Krem na zmęczone nogi krem | 40 g | tuba


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: RADA SP. Z O.O. SP.J.


Opis produktu DIOSMED Krem na zmęczone nogi

Kiedy stosujemy DIOSMED Krem na zmęczone nogi?

DIOSMED jest lekkim kremem o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne i regulującym mikrokrążenie, przeznaczonym do pielęgnacji zmęczonych nóg. Stosowanie kremu DIOSMED jest również zalecane do pielęgnacji skóry nóg z poszerzonymi naczynkami krwionośnymi i pajączkami naczyniowymi.

DIOSMED Krem na zmęczone nogi - działanie

DIOSMED krem na zmęczone nogi jest hipoalergicznym preparatem przeznaczonym do pielęgnacji zmęczonych i obolałych nóg, który dzięki połączeniu dwóch wysoko aktywnych składników: diosminy i heparyny, szybko przynosi nogom ulgę:

·Diosmina jest naturalnym bioflawonoidem zwiększającym przepływ limfatyczny. Działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie. Uszczelnia naczynia krwionośne. Zmniejsza poszerzone naczynka i pajączki naczyniowe.

·Heparyna jest jedną z najlepiej poznanych substancji przeciwzakrzepowych, która reguluje krzepnięcie krwi, Dzięki temu ułatwia swobodny przepływ krwi w naczyniach włosowatych. Wykazuje również działanie przeciwzapalne.

DIOSMED krem na zmęczone nogi:

·Znosi uczucie „ciężkich nóg”

·Przynosi ulgę zmęczonym nogom i łagodzi obrzęki

·Zmniejsza poszerzone naczynka i pajączki

·Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne

·Ułatwia przepływ krwi i chłonki w mikrokrążeniu skóry

·Daje uczucie chłodzenia i świeżości.

Produkt hiopalergiczny, opracowany przez szwajcarskich specjalistów, przebadany dermatologicznie.


Jaki jest skład DIOSMED Krem na zmęczone nogi?

·Diosmina 10 mg/g

·Heparyna 50 j.m./g

Składniki: Aqua, Ethyl Paraben, Propylene Glycol, PEG-8, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Menthol and Menthyl Lactate, Cetearyl Alcohol, Diosmin, Polyacrylic Acid, Triethanolamine, Heparin Sodium, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben.


DIOSMED Krem na zmęczone nogi - stosowanie

Stosowanie i sposób użycia: Stosować miejscowo na nogi, od 1 do 3 razy dziennie. Preparat należy delikatnie wmasować w skórę zmęczonych nóg lub w obszary skóry z poszerzonymi naczynkami, w kierunku od stóp w górę.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty przeciwzakrzepowe do stosowania zewnętrznego

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w objawach związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych, uczuciem ciężkości nóg, bólami nóg, dolegliwościmi związanymi z żylakami odbytu, zapobieganiem postawaniu zakrzepów, pajączków, siniaków oraz krwiaków. Dostępne w postaci żelu, maści, kremu.

https://ktomalek.pl/blog

Może Cię również zainteresować:

Kobiety w strojach sportowych, uczestniczą w zajęciach fitness.

Porady

Kolagen - białko młodości

Co sprawia, że nasza skóra z wiekiem traci na elastyczności, mięśnie słabną a stawy zaczynają dawać o sobie znać? Okazuje się, że wpływ na te wszystki...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.