Combigan

krople do oczu | (2mg+5mg)/ml | 5 ml | Brimonidini tartras, Timololum

lek na receptę | refundowany | 75+ | ALLERGAN PHARMACEUTICLAS IRELAND

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Combigan interakcje ulotka krople do oczu (2mg+5mg)/ml 5 ml

Wskazania

Obniżanie ciśnienia śródgałkowego u pacjentów z przewlekłą jaskrą otwartego kąta lub nadciśnieniem ocznym, u których odpowiedź na leki blokujące receptor}' beta-adrenergiczne stosowane miejscowo, jest niewystarczająca.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Combigan cena

40,21


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Combigan

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w grupie leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Zgodnie z dostępnymi danymi ta zmiana wynosi 0.68%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w chorobach narządów zmysłów niezaprzeczalnie sprzedawane są najczęściej w następujących województwach: pomorskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie. Kontrast w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Combigan - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań leku Combigan znacząco się zwiększyła. Lek jest najczęściej poszukiwany przez mieszkańców następujących regionów: mazowieckie, dolnośląskie, śląskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Combigan to Wrocław, Rzeszów, Legnica.

Leki stosowane w chorobach narządów zmysłów, do których zaliczany jest Combigan, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań w serwisie KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w chorobach narządów zmysłów sięgają mieszkańcy województwa mazowieckiego. 

Lek Combigan jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: lipiec, wrzesień, październik, a najsłabiej w miesiącach: listopad, sierpień, czerwiec. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 196.18%.

Substancje czynne leku Combigan?

Lek zawiera następujące substancje czynne: Brimonidini tartras, Timololum - 0.26% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Combigan?

Większość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem łatwo dostępnym na terenie Polski.

Czy Combigan jest lekiem refundowanym?

Combigan jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji leku Combigan wynosi R - Ryczałt, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Combigan jest lekiem na receptę?

Combigan jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz być świadomy, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Combigan opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: