CODAN CONTRELLE ACTIVGARD M 761002 d/nietrz.mocz interakcje ulotka wkładka dopochwowa  30 szt.

Brak informacji o dostępności produktu

 

CODAN CONTRELLE ACTIVGARD M 761002 d/nietrz.mocz wkładka dopochwowa | 30 szt.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: CODAN MEDICAL

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Czy wiesz, jak bezpiecznie zażywać ten lek?

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu CODAN CONTRELLE ACTIVGARD M 761002 d/nietrz.mocz

CODAN CONTRELLE ACTIVGARD M 761002 d/nietrz.mocz - działanie

To całkowicie nowe rozwiązanie problemu wysiłkowego nietrzymania moczu. Główną przyczyną tego problemu jest osłabienie mięśni miednicy mniejszej, często po porodzie, w wyniku zmian zachodzących podczas menopauzy lub z powodu innych czynników związanych z procesem starzenia. Gdy następuje rozluźnienie mięśni miednicy mniejszej, pęcherz moczowy lekko się opuszcza. W rezultacie mięśnie miednicy mniejszej nie są już pod pełną, świadomą kontrolą podczas nagłego stresu. Kształt Contrelle Activgard jest tak zaprojektowany, że po umieszczeniu w pochwie delikatnie unosi pęcherz moczowy skutkiem tego koryguje zagięcie szyi pęcherza moczowego i zapobiega lub znacznie redukuje problem nietrzymania moczu, nawet w trakcie wysiłku. Ważne jest, że pacjentka może normalnie oddawać mocz bez potrzeby usuwania Contrelle Activgard.Contrelle Activgard działa aktywnie nie pasywnie. Wykonany jest z miękkiej i delikatnej pianki. Dzięki swej elastyczności i poprzez podwójne zgięcie przed aplikacją, po umieszczeniu Contrelle Activgard w pochwie nie jest pofałdowany. Daje delikatne podparcie, przez co podnosi pęcherz moczowy i dopasowuje się do kształtów ciała. Zewnętrzne powierzchnie Contrelle Activgard są specjalnie skonstruowane tak, aby się dokładnie i komfortowo dopasować do pęcherza moczowego i odbytnicy. Bardzo ważne jest, aby Contrelle Activgard był umiejscowiony w pochwie.

CODAN CONTRELLE ACTIVGARD M 761002 d/nietrz.mocz - stosowanie

Contrelle Activgard jest komfortowym produktem jednorazowego użytku. Jest równie łatwy w użyciu jak tampon. Jest nieodczuwalny i niewidoczny. Może być stosowany do 16 godzin, bez konieczności zmiany. Podczas menstruacji należy zmieniać Contrelle Activgard co 4–6 godzin i nie powinien być używany z innymi ze-wnętrznymi produktami higienicznymi.Nie wolno stosować Contrelle Activgard równocześnie z tamponami.Nasączenie Contrelle Activgard wodą przed użyciem zapobiega wysuszaniu błony śluzowej.Contrelle Activgard jest prostym rozwiązaniem przyczyn a nie jedynie usuwaniem symptomów. Contrelle Activgard jest prostym i efektywnym środkiem dla kobiet mających problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.