Butapirazol interakcje ulotka maść 0,05 g/g 30 g

Dostępny w większości aptek

 

Butapirazol maść | 0,05 g/g | 30 g

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Phenylbutazonum
Producent: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.Opis leku Butapirazol

Wskazania

Maść Butapirazol stosowana jest w leczeniu wspomagającym stanów zapalnych oraz bólu w:

· reumatoidalnym zapaleniu stawów

· zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa

· zapaleniu tkanek okołostawowych

· dyskopatiach

· ostrym napadzie dny moczanowej

· zakrzepowym zapaleniu żyłSkład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki na bóle mięśni i stawów

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwbólowe stosowane miejsowo w chorobach mięśni i stawów. Dostępne w postaci np. maści, żeli, kremów.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Co spowalnia Twój metabolizm?

Porady

Co spowalnia Twój metabolizm?

Metabolizm, inaczej tempo przemiany materii, u każdego jest inny. Istnieją jednak czynniki, które mogą go przyspieszać lub spowalniać. Jakie błędny po...


Statystyki Butapirazol

3.96 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż wykupionych środków w zbiorze leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się następujące rejony: lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, do których należy Butapirazol, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa ponad 500%.

Butapirazol - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Butapirazol to lek, którego ilość zapytań zasadniczo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że lek Butapirazol jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów dolnośląskie, podkarpackie, śląskie. Potrafimy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Butapirazol. Są to wymienione lokalizacje: Rzeszów, Siedlce, Warszawa.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Butapirazol. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę internetową informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach kwiecień, maj, listopad przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Butapirazol. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach styczeń, luty, lipiec. 42.86% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Butapirazol?

W skład leku Butapirazol wchodzi substancja czynna Phenylbutazonum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.3%.

Jaka jest dostępność leku Butapirazol?

Na terenie naszego kraju lek Butapirazol ma na stanie większość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Butapirazol jest lekiem refundowanym?

Butapirazol nie jest lekiem refundowanym.

Czy Butapirazol jest lekiem na receptę?

Butapirazol jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Butapirazol opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: