Aviomarin Natural interakcje ulotka tabletki  10 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Aviomarin Natural tabletki | 10 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.


Opis produktu Aviomarin Natural


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:


Aviomarin Natural - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Śląskie, wielkopolskie to województwa, w których suplement diety Aviomarin Natural był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Aviomarin Natural. Są to wskazane miasta: Konin, Pobiedziska.

Jaka jest dostępność suplementu diety Aviomarin Natural?

Na terenie naszego kraju suplement diety Aviomarin Natural ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Aviomarin Natural opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: