Aviomarin Natural interakcje ulotka tabletki  10 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Aviomarin Natural tabletki | 10 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.


Opis produktu Aviomarin Natural


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:

Jak zlikwidować rozstępy?

Uroda

Jak zlikwidować rozstępy?

Rozstępy mają postać wrzecionowatych, równoległych pasm na powierzchni skóry. Z początku intensywnie czerwone, z czasem blakną, jednak nadal są źródłe...

witamina d tabletki

Uroda

Prawdziwa moc witaminy D

Witamina D to jedna z najważniejszych substancji dla naszego organizmu. Sprawdź, czym skutkują jej niedobory i jak można ją suplementować!

Czy tatuaże są zdrowe?

Uroda

Czy tatuaże są zdrowe?

Popularną formą zdobienia ciała są tatuaże. Decydują się na nie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Warto się jednak zastanowić, czy tatuaże są bezpiecz...


Aviomarin Natural - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Kujawsko-pomorskie, śląskie, wielkopolskie to województwa, w których suplement diety Aviomarin Natural był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Aviomarin Natural. Są to wskazane miasta: Konin, Świecie, Toruń.

W miesiącach styczeń, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Aviomarin Natural. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach styczeń, grudzień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa 37.50%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Aviomarin Natural?

Na terenie naszego kraju suplement diety Aviomarin Natural ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Aviomarin Natural opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: