Alfalipon Prodiab Neuropatia interakcje ulotka kapsułki  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Alfalipon Prodiab Neuropatia kapsułki | 30 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: BIOTON S.A.


Opis produktu Alfalipon Prodiab Neuropatia


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty wielominerałowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające w swoim składzie zróżnicowane minerały. Dostępne w postaci kapsułek, pastylek do ssania, tabletek musujących, proszków do rozpuszczania w wodzie, tabletek, płynów doustnych itp.


Może Cię również zainteresować:


Alfalipon Prodiab Neuropatia - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: lubelskie, mazowieckie, śląskie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Alfalipon Prodiab Neuropatia. Są to następujące miejscowości: Jastrzębie-Zdrój, Lublin, Warszawa.

Suplement diety Alfalipon Prodiab Neuropatia był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, grudzień, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 75.00%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Alfalipon Prodiab Neuropatia?

Na terenie naszego kraju suplement diety Alfalipon Prodiab Neuropatia ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Alfalipon Prodiab Neuropatia opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: