Sinupret extract interakcje ulotka tabletki drażowane 0,16 g 20 tabl.

Dostępny w ponad połowie aptek

 

Sinupret extract tabletki drażowane | 0,16 g | 20 tabl.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Produkt złożony
Producent: BIONORICA SETen produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Opis produktu Sinupret extract


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na katar

    W tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone do leczenia kataru. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropu, kropli, aerozoli i sprayu do nosa itp. Odszukasz tu również produkty homeopatyczne, stosowane w nieżytach nosa i zatok


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Jak poradzić sobie z czkawką?

Porady

Jak poradzić sobie z czkawką?

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu miał czkawkę. Czasem trwa kilka sekund, czasem kilka minut. Zdarza się jednak, że może nas męczyć przez ki...


Sinupret extract - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa ogromnej zmianie. Dolnośląskie, mazowieckie, zachodniopomorskie to województwa, w których lek Sinupret extract był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Sinupret extract. Są to wskazane miasta: Poznań, Szczecin, Warszawa.

W miesiącach marzec, listopad, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Sinupret extract. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach styczeń, luty, kwiecień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa 13.04%.

Jaka jest dostępność leku Sinupret extract?

Na terenie naszego kraju lek Sinupret extract ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Sinupret extract jest lekiem refundowanym?

Sinupret extract nie jest lekiem refundowanym.

Czy Sinupret extract jest lekiem na receptę?

Sinupret extract nie jest lekiem na receptę.


Sinupret extract opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: