Pyłek kwiatowy interakcje ulotka kapsułki  48 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Pyłek kwiatowy kapsułki | 48 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SPEC.PRZED.ROL.-PROD. GAL L.P.M.Ł. S.J.


Opis produktu Pyłek kwiatowy

Kiedy stosujemy Pyłek kwiatowy?

Pyłek kwiatowy to cenna substancja pozwalająca uzupełnić codzienną dietę w aminokwasy, witaminy i mikroelementy. Pyłek zawiera białka, witaminy i sole mineralne, a oprócz tego także błonnik, flawonoidy i fitosterole. Jest to substancja odżywcza, wzmacniająca i poprawiająca samopoczucie. Pyłek kwiatowy pobudza apetyt i poprawia przemianę materii, działa przeciwzapalnie, polepsza przyswajanie żelaza. Korzystnie wpływa na wątrobę, osłaniając ją przed toksynami i ułatwiając jej regenerację. Pyłek kwiatowy wykazuje także właściwości antybiotyczne. Jego stosowanie poprawia kondycję, odporność i samopoczucie.Jaki jest skład Pyłek kwiatowy?

pyłek kwiatowy 500 mg

Otoczka kapsułki:

żelatyna


Pyłek kwiatowy – dawkowanie

2 kapsułki dziennie na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać
zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: