Optilamid interakcje ulotka krople do oczu, zawiesina 0,01 g/ml 1 but. po 5 ml

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Optilamid krople do oczu, zawiesina | 0,01 g/ml | 1 but. po 5 ml

od 0 , 00  do 29 , 88

Wybierz odpłatność

Rodzaj: lek na receptę | refundowany | 75+
Substancja czynna: Brinzolamidum
Producent: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Optilamid cena

29,88Opis produktu Optilamid


Zamienniki leku Optilamid

Zamiast tego leku można wybrać jeden z 2 zamienników. Kupując najtańszy z nich zaoszczędzisz 1,30 zł.

Brinzolamide Genoptim interakcje ulotka krople do oczu, zawiesina 0,01 g/ml 1 but. po 5 ml

Brinzolamide Genoptim

krople do oczu, zawiesina | 0,01 g/ml | 1 but. po 5 ml

lek na receptę | refundowany | 75+


28,58 zł


Azopt interakcje ulotka krople do oczu 0,01 g/ml 1 but. po 5 ml

Azopt

krople do oczu | 0,01 g/ml | 1 but. po 5 ml

lek na receptę | refundowany | 75+


38,86 zł


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Optilamid

Wypada poinformować, że ilość wykupionych środków w zbiorze leki stosowane w chorobach narządów zmysłów uległa zmianie w ciągu ubiegłych lat o 0.68%. W stosunku do kategorii leki stosowane w chorobach narządów zmysłów najwyższe kupno zauważyliśmy w przytoczonych województwach: opolskie, podlaskie, zachodniopomorskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów, do których należy Optilamid, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa ponad 500%.

Optilamid - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że lek Optilamid jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów dolnośląskie, mazowieckie, śląskie. Potrafimy ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Optilamid. Są to wymienione lokalizacje: Jelenia Góra, Katowice, Warszawa.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Optilamid. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Azopt, Brinzolamide Genoptim (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach styczeń, październik, listopad przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Optilamid. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach luty, kwiecień, sierpień. 3.00% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Optilamid?

W skład leku Optilamid wchodzi substancja czynna Brinzolamidum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 1.05%.

Jaka jest dostępność leku Optilamid?

Na terenie naszego kraju lek Optilamid ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Optilamid jest lekiem refundowanym?

Optilamid jest lekiem refundowanym. Stopień refundacji preparatu Optilamid wynosi R - Ryczałt, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Optilamid jest lekiem na receptę?

Optilamid jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Optilamid opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: