NATESSANCE SWEET COTON Serum n/noc interakcje ulotka emulsja  50 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

NATESSANCE SWEET COTON Serum n/noc emulsja | 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: OSMOZA SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania NATESSANCE SWEET COTON Serum n/noc?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu NATESSANCE SWEET COTON Serum n/noc

NATESSANCE SWEET COTON Serum n/noc - działanie

Biokosmetyk do skóry suchej na bazie biologicznie czystego olejku bawełnianego.Bogaty skład preparatu pozwala ozdyskać skórze delikatność i dogłębnie ją odżywić. Składnik bazowy uzupełniony wyciągiem z kwiatu Hibiscusa gwarantuje przeciwzmarszczkową skuteczność produktu: -22,5% zmniejszenie głębokości zmarszczek. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym 71% składników pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych (certyfikat ECOCERT). Nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu, silikonu i parafiny.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.