Logo KS-BLOZ

Furaginum Teva

tabletki | 0,05 g | 30 tabl. | Furaginum

lek na receptę | refundowany | TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 5 798 z 6 516 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Furaginum Teva interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

Wskazania

 Leczenie niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych w tym nawracających zakażeń układu moczowego u kobiet, wywołanych przez drobnoustroje Escherichia coli.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Furaginum Teva cena

5,32


Zamienniki leku Furaginum Teva

Ten lek posiada 1 zamiennik.

Furaginum Adamed interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

Furaginum Adamed

tabletki | 0,05 g | 30 tabl.

lek na receptę | refundowany


5,32 zł


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Interakcje tego leku z żywnością mogą wpływać na ograniczenie skuteczności leczenia.

Poniżej znajduje się lista znanych nam interakcji tego leku z żywnością.

Inne

Interakcja
istotna

Dotyczy leków
Furaginum Teva

Inne

Jednoczesne stosowanie witaminy B6 lub zwiększenie spożywania soli kuchennej poprawia wchłanianie nitrofuranów, ponieważ w przewodzie pokarmowym zwiększa się ich wolna frakcja.


Grupy

  • Leki urologiczne

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w leczeniu chorób układu moczowego, w tym zaburzeń nietrzymania moczu oraz leki przeciwbakteryjne stosowane w zakażeniach dróg moczowych, a także w leczeniu chorób męskich narządów płciowych, w tym zaburzeń erekcji oraz w łagodnym rozroście gruczołu krokowego.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Furaginum Adamed interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

Furaginum Adamed

tabletki

30 tabl. | 0,05 g

 
neoFuragina interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

neoFuragina

tabletki

30 tabl. | 0,05 g

 
Urofuraginum interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

Urofuraginum

tabletki

30 tabl. | 0,05 g

 
Furaginum US Pharmacia (Urointima FuragiActive) interakcje ulotka tabletki 0,05 g 30 tabl.

Furaginum US Pharmacia (Urointima FuragiActive)

tabletki

30 tabl. | 0,05 g

 

Statystyki Furaginum Teva

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż zakupionych produktów w zestawie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się wymienione rejony: podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 176.17%.

Furaginum Teva - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa ogromnej zmianie. Mazowieckie to województwa, w których lek Furaginum Teva był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Furaginum Teva. Są to wskazane miasta: Bielsk Podlaski, Warszawa, Warszawa.

Można poza tym powiedzieć, iż lek Furaginum Teva zalicza się do kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Wymieniona grupa znajduje się w 50% przeprowadzanych zapytań na stronie internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Furaginum Adamed, neoFuragina i Urofuraginum (WIĘCEJ).

W miesiącach listopad, kwiecień, sierpień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Furaginum Teva. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach styczeń, lipiec, maj . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Furaginum Teva?

W skład leku Furaginum Teva wchodzi substancja czynna Furaginum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 0.25%.

Jaka jest dostępność leku Furaginum Teva?

Na terenie naszego kraju lek Furaginum Teva ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Furaginum Teva jest lekiem refundowanym?

Furaginum Teva jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji preparatu Furaginum Teva wynosi 50% - Odpłatność 50%, ZK - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony Dawca Przeszczepu, IB - Inwalida wojenny i rodzina, IW - Inwalida wojskowy i rodzina.

Czy Furaginum Teva jest lekiem na receptę?

Furaginum Teva jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: