Dr SANTE Macadamia Hair Balsam do włosów z olejem macadamia i kertayna odbudowujący, ochronny interakcje ulotka   200 ml

Trudno dostępny w aptekach

 
Logo LekarzeBezKolejki.pl

Czy wiesz, jak bezpiecznie zażywać ten lek?

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Dr SANTE Macadamia Hair Balsam do włosów z olejem macadamia i kertayna odbudowujący, ochronny

Dr SANTE Macadamia Hair Balsam do włosów z olejem macadamia i kertayna odbudowujący - działanie ochronny

BALSAM Z OLEJEM MACADAMIA i KERATYNĄ

DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Gładkie i lśniące włosy, odbudowa i ochrona

Receptura balsamu wykorzystuje unikalne, odbudowujące i ochronne właściwości Oleju Macadamia, bogatego w kwasy tłuszczowe, który wygładza włosy, a przenikając w głąb ich struktury odbudowuje warstwę lipidową. Efektywnie działające Oleje Monoi i Moringa tworzą delikatną warstwę ochronną, która chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Keratyna zawarta w balsamie, analog podstawowej proteiny budującej włosy, wnika w uszkodzone miejsca na ich powierzchni, wzmacnia, przeciwdziała kruchości i rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz zatrzymuje w nim wilgoć. Proteiny soi odżywiają włosy i dodają im blasku.

Balsam przywraca elastyczność i miękkość włosów, ułatwia ich rozczesywanie. Skutecznie uzupełnia działanie szamponu. Włosy wyglądają zdrowo i pięknie już po pierwszym zastosowaniu.

Sposób użycia: nałożyć potrzebną ilość balsamu u nasady osuszonych ręcznikiem włosów i równomiernie rozprowadzić po całej ich długości. Spłukać wodą. 


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.