Depresanum interakcje ulotka tabletki powlekane  30 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Depresanum tabletki powlekane | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.


Opis produktu Depresanum


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki antydepresyjne

    W tej kategorii znajdziesz produkty poprawiające nastrój (antydepresyjne). Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, płynów itp.


Może Cię również zainteresować:

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Porady

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

W te tropikalne upały trudno wyobrazić sobie pracę bez chłodzącej klimatyzacji. Jest w biurach, gabinetach lekarskich, centrach handlowych i samochoda...


Depresanum - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: dolnośląskie, mazowieckie, śląskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Depresanum to Kłobuck, Szczecin, Warszawa.

Suplement diety Depresanum jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: marzec, grudzień, a najsłabiej w miesiącach: marzec, grudzień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 57.69%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Depresanum?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten suplement diety obecnie w swojej ofercie. Jest więc suplementem diety trudno dostępnym na terenie Polski.


Depresanum opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: