Berimal interakcje ulotka kapsułki  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Berimal kapsułki | 30 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: USP ZDROWIE SP. Z O.O.


Opis produktu Berimal

Berimal - działanie

Berimal to nowoczesny preparat dla osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu, które szukają rozwiązań naturalnych o wysokiej skuteczności. Zawiera unikalny składnik aktywny ActiBPF, czyli przebadaną naukowo standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso. Działanie Berimal zostało dodatkowo wzmocnione przez standaryzowany na wysoką zawartość allicyny ekstrakt z czosnku pospolitego Allium sativum.

Berimal uzupełnia codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli z bergamoty, a dzięki zawartości czosnku:

? dba o utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi

? reguluje poziom glukozy we krwi

? wspomaga mikrokrążenie krwi oraz zdrowie całego układu krążenia

? działa antyoksydacyjnie

Berimal został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz badań naukowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii kapsułek DRcaps™, zawartość kapsułki dostarczana jest prosto do miejsca absorbcji i możliwa jest lepsza tolerancja preparatu.

Berimal nie zawiera cukru, laktozy, alergenów i konserwantów. Jest wolny od GMO i jest odpowiedni dla wegetarian.

Składniki zawarte w Berimal są dobrze tolerowane i nie wykazują działań negatywnych.


Jaki jest skład Berimal?

Składniki: ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 38% BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000 ppm (ang. parts per milion) allicyny; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza.

Składnik

Zawartość w 1 kapsułce

Zawartość w 2 kapsułkach

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 38%

polifenoli

250 mg

500 mg

Ekstrakt z czosnku w tym allicyna

200 mg 2 mg

400 mg 4 mg


Berimal zalecane spożycie

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia, z uwagi na możliwą zmianę smaku potraw.


Berimal – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ostrzeżenia i inne informacje: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe lub hipolipemizujące oraz osoby po zabiegach operacyjnych stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Preparat nie może być stosowany przez osoby o obniżonym ciśnieniu krwi, cierpiące na ostry nieżyt żołądka i jelit oraz ciężkie schorzenia wątroby. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.


Skład


Interakcje Berimal z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Berimal z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty obniżające stężenie cholesterolu we krwi
  • Cholesterol

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.