Trudno dostępny w aptekach

 

Aspot Cardio+ kapsułki o przedłużonym uwalnianiu | 50 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: S-LAB SP. Z O. O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Aspot Cardio+?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Aspot Cardio+


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty na wzmocnienie serca

    W tej kategorii znajdziesz produkty wykazujące działanie ochronne na serce i układ krwionośny. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, kropli, płynów doustnych, ziół, herbat itp.

  • Pozostałe produkty na serce

    W tej kategorii znajdziesz pozostałe produkty wykazujące działanie wspomagajace pracę serca i wpływajace korzystnie na układ krążenia.

  • Potas

    Potas należy do makroelementów i jest pierwiastkiem, który pełni wiele ważnych funkcji. Dzięki potasowi komórki mogą przekazywać sobie impulsy elektryczne. Potas pomaga też utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi oraz napięcie mięśni. Aby utrzymać odpowiedni poziom potasu w organizmie, należy zadbać o zbilansowaną i zdrową dietę – wyeliminować z niej szkodliwe produkty, jednocześnie zwiększając dzienne spożycie produktów bogatych w substancje odżywcze, związki mineralne i witaminy. Pierwszym objawem niedoboru potasu i magnezu jest zazwyczaj ogólne osłabienie organizmu oraz towarzyszące mu bóle mięśni i skurcze. Jednak duży niedobór potasu może powodować szereg objawów, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Niedobór potasu może się pojawić w wyniku odwodnienia organizmu w przebiegu wymiotów, biegunki, zatrucia pokarmowego, infekcji przewodu pokarmowego, kiedy organizm traci wodę wraz ze składnikami mineralnymi. W aptekach dostępne są suplementy diety uzupełniające potas (np. Katelin+SR, Potazek, OLIMP Potas). Należy jednak kontrolować poziom potasu, gdyż zbyt nadmiar może być niebezpieczny.


Może Cię również zainteresować:

Dializa a wyjazd na wakacje

Zdrowie

Dializa a wyjazd na wakacje

Pacjenci z chorobami nerek mogą podróżować i wypoczywać w różnych miejscach w Polsce i na świecie. Zanim jednak wybiorą się na wakacje z dializą gości...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.