Logo KS-BLOZ

Allergovit (stęż.AiB) począt. brz35%,olcha30%,lesz35%

zawiesina do wstrzykiwań podskórnych | 2 fiol. po 3 ml | Alergoidy pyłków roślin

lek na receptę | refundowany | ALLERGOPHARMA GMBH & CO. KG

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 42 z 6 501 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Allergovit (stęż.AiB) począt. brz35%,olcha30%,lesz35% interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań podskórnych   2 fiol. po 3 ml

Wskazania

Wskazania do stosowania:
Alergoidy pyłków roślin przeznaczone są do odczulania (immunoterapii swoistej) w schorzeniach alergicznych (IgE - zależnych), takich jak: alergiczny katar (nieżyt nosa), alergiczne zapalenie spojówek, alergiczna astma oskrzelowa itd., wywoływane przez alergeny niemożliwe do wyeliminowania ze środowiska pacjenta.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Allergovit (stęż.AiB) począt. brz35%,olcha30%,lesz35% cena

322,21


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Alergeny

    W tej katergorii znajdziesz alergeny stosowane w diagnostyce alergii oraz wykorzystywane w jej leczeniu.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Allergovit (stęż.AiB) począt. tr/zb 100% interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań podskórnych   2 fiol. po 3 ml

Allergovit (stęż.AiB) począt. tr/zb 100%

zawiesina do wstrzykiwań podskórnych

2 fiol. po 3 ml

 
Allergovit (stęż.AiB) począt. trawy 100% interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań podskórnych   2 fiol. po 3 ml

Allergovit (stęż.AiB) począt. trawy 100%

zawiesina do wstrzykiwań podskórnych

2 fiol. po 3 ml

 
Allergovit (stęż.AiB) począt. tr60%,żyto20%,byl20% interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań podskórnych   2 fiol. po 3 ml

Allergovit (stęż.AiB) począt. tr60%,żyto20%,byl20%

zawiesina do wstrzykiwań podskórnych

2 fiol. po 3 ml

 
Allergovit (stęż.AiB) począt. tr/zb80%,byl20% interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań podskórnych   2 fiol. po 3 ml

Allergovit (stęż.AiB) począt. tr/zb80%,byl20%

zawiesina do wstrzykiwań podskórnych

2 fiol. po 3 ml

 

Statystyki Allergovit (stęż.AiB) począt. brz35%

Zgodnie z dostępnymi danymi jesteśmy w stanie stwierdzić, że sprzedaż w kategorii różne zmieniła się o 103.63%. Najwyższa sprzedaż w grupie różne została przez ktomalek.pl zanotowana dla następujących województw: zachodniopomorskie, śląskie, opolskie. Rozbieżność w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 1647.98%.

Allergovit (stęż.AiB) począt. brz35% - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% to lek, którego liczba zapytań uległa zmianie o 400% na stronie KtoMaLek.pl w porównaniu z poprzedzającym okresem. Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie. Jesteśmy w stanie poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35%. Są to następujące miejscowości: Murowana Goślina, Leśna, Pruszków.

Różne, w których skład wchodzi Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35%, znajdują się w 80% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po różne sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Allergovit (stęż.AiB) począt. Tr/zb 100%, Allergovit (stęż.AiB) począt. Trawy 100% i Allergovit (stęż.AiB) począt. Tr60%,żyto20%,byl20% (WIĘCEJ).

Lek Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, wrzesień, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, październik, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35%?

W skład leku Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% wchodzi substancja czynna Alergoidy pyłków roślin. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 36.26%.

Jaka jest dostępność leku Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35%?

Na terenie naszego kraju lek Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% jest lekiem refundowanym?

Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji preparatu Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% wynosi R - Ryczałt, ZK - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony Dawca Przeszczepu, IB - Inwalida wojenny i rodzina, IW - Inwalida wojskowy i rodzina.

Czy Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% jest lekiem na receptę?

Allergovit (stęż.AiB) począt. Brz35%,olcha30%,lesz35% jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: