VIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym interakcje ulotka   50 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

VIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: ELFA PHARM POLSKA

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Zażywasz ten lek?
Nie ryzykuj zdrowiem

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu VIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym

Kiedy stosujemy VIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym?

Do pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i mieszanej, skłonnej do błyszczenia zwłaszcza w okolicach łojotokowych strefy T (broda, nos, czoło). Polecany, niezależnie od wieku, osobom z nierówną strukturą skóry, rozszerzonymi porami, zaskórnikami, stanami zapalnymi, krostkami i grudkami, które powstają z powodu wzmożonej aktywności gruczołów łojowych, zmian hormonalnych, nadmiernej keratynizacji ujść mieszków włosowych, nieprawidłowego składu sebum. Do stosowania w trakcie i po kuracjach przeciwtrądzikowych. Wszechstronne działanie dziegciu brzozowego pozwala na stosowanie wyrobu także do skóry z łuszczycą i łojotokiem.

VIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym - działanie

Matuje i poprawia wygląd skóry. Nie powoduje powstawania zaskórników. Dzięki emolientom i składnikom odbudowującym przywraca naturalną barierę ochronnąVIS PLANTIS BETULA ALBA CARE Krem z dziegciem brzozowym – dawkowanie

Nakładać cienka warstwę raz dziennie na miejsca zmienione, najlepiej wieczorem, trzy razy w tygodniu. Omijać okolice oczu. Krem może plamic tkaniny.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.