Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Trudno dostępny w aptekach

 

Urazym tabletki dojelitowe | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP.Z O.O.,SP.KOM.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Urazym?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Urazym

Kiedy stosujemy Urazym?

Wskazany jest w stanach zapalnych i kontuzjach układu ruchu, stanach zapalnych tkanek miękkich oraz w rehabilitacji pourazowej.

Urazym - działanie

Urazym jest preparatem, który przyspiesza regenerację po urazach i kontuzjach. W swoim składzie zawiera kombinację enzymów proteolitycznych pochodzenia naturalnego: bromelainę, papainę oraz rutozyd, dzięki którym preparat ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwzakrzepowe oraz zmniejszające obrzęk.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na bóle stawów i mięśni

    W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwbólowe dla dorosłych stosowane doustnie w bólach mięśni i stawów, bólach reumatycznych, bólach spowodowanych urazami. Dostępne w postaci m.in. tabletek, kapsułek, granulatu.

  • Enzymy

    Bromelina, papaina, proteazy i inne enzymy proteolityczne


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.