PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy interakcje ulotka   100 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy 100 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: HERMAL KURT HERRMANN GMBH AND CO.


Opis produktu PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że wyrób medyczny PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw kujawsko-pomorskie, mazowieckie, zachodniopomorskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy to Koszalin, Siedlce, Warszawa.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


PEDICUL HERMAL Płyn d/zwal.wszawicy głowy opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: