
Sprawdzamy dostępność
leków w 10 991 aptekach
Sprawdzamy dostępność
leków w 10 991 aptekach
Ekstrakt z orchidei odpowiedzialny jest za poprawę nawilżenia. Przynosi skórze przyjemne ukojenie oraz zapewnia jej ochronę. Nadaje efekt miękkości i aksamitnego wygładzenia. Kolagen to składnik, który naturalnie występuje w skórze, jednak z wiekiem jego stężenie ulega zmniejszeniu. Podobnie się dzieje w przypadku, kiedy skóra narażona jest na częste działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych lub toksyn. Odpowiada on za poprawę jakości skóry oraz zachowanie jej elastyczności i prawidłową wymianę komórkową.
Chusteczki nawilżane Septona Dermasoft mają przyjazną dla skóry prebiotyczną formułę, która nie narusza jej bariery i jest przyjazna dla mikrobiomu. Łagodzi swędzenie i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Po użyciu chusteczek skóra twarzy jest miękka i gładka w dotyku.
Niewielkie opakowanie chusteczek sprawia, że mogą być używane w domu oraz doskonale sprawdzą się podczas podróży. Bez problemu zmieszczą się do niewielkiej kosmetyczki. Specjalne zaklejane zamknięcie które pozwala chronić trwałość i jakość formuły.
Testowane dermatologicznie i okulistycznie.
Formuła bez alkoholu.
Trzymać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Do użytku zewnętrznego.
Nawilżane chusteczki Septona Dermasoft z orchideą i kolagenem roślinnym oczyszczą skórę Twojej twarzy z zanieczyszczeń oraz zapewnią jej odpowiednią pielęgnację. Specjalnie opracowana formuła, którą nasączone są chusteczki z łatwością usuwa codzienne zanieczyszczenia, takie jak sebum lub cząstki z powietrza. Pomaga pozbyć się również resztek makijażu, również wodoodpornego bez konieczności silnego pocierania. Chusteczki są odpowiednie do każdego rodzaju skóry i może być stosowana do delikatnej skóry wokół oczu.
Aqua (Water), Glycereth-7 Caprylate/Caprate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylates Copolymer, Alpha-Glucan Oligosacharide, Bisabolol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Cetylhydroxyproline Palmitamide, Coceth-7, Coco-Glucoside, Collagen Amino Acids, Disodium EDTA, Glycerin, Hexyldecanol, Isohexadecane, Lactic Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Orchis Mascula Flower Extract, Parfum (Fragrance), PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Zinc Acetate.
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.
Cena SEPTONA DERMASOFT Oczyszczające Chusteczki nawilżane z orchideą i kolagenem do twarzy i oczu może się różnić w zależności od apteki, regionu, co wynika z indywidualnej polityki cenowej poszczególnych aptek.
SEPTONA DERMASOFT Oczyszczające Chusteczki nawilżane z orchideą i kolagenem do twarzy i oczu nie jest refundowany. Jest to preparat, którego koszt pacjent pokrywa w całości, niezależnie od wskazań medycznych czy uprawnień.
SEPTONA DERMASOFT Oczyszczające Chusteczki nawilżane z orchideą i kolagenem do twarzy i oczu można nabyć bez konieczności okazywania recepty. Powinien być stosowany zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce oraz zaleceniami farmaceuty. W razie wątpliwości warto skorzystać z porady farmaceuty lub zapoznać się z dodatkowymi materiałami informacyjnymi.
Dla SEPTONA DERMASOFT Oczyszczające Chusteczki nawilżane z orchideą i kolagenem do twarzy i oczu nie ma zamienników bez recepty. Warto skonsultować się z farmaceutą, by dobrać odpowiedni preparat.
Dla SEPTONA DERMASOFT Oczyszczające Chusteczki nawilżane z orchideą i kolagenem do twarzy i oczu nie ma odpowiedników bez recepty. Warto skonsultować się z farmaceutą, by dobrać odpowiedni preparat.
Wybierz interesujące Cię informacje: