Oprymea interakcje ulotka tabletki o przedłużonym uwalnianiu 1,05 mg 30 tabl. | blister

Trudno dostępny w aptekach

 

Oprymea tabletki o przedłużonym uwalnianiu | 1,05 mg | 30 tabl. | blister

od 0 , 00  do 48 , 71

Wybierz odpłatność

Rodzaj: lek na receptę | refundowany | 75+
Substancja czynna: Pramipexolum
Producent: KRKA D.D. NOVO MESTO

Oprymea cena

48,71Opis produktu Oprymea


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

kobieta trzymająca sie za nos z powodu bólu zatok

Zdrowie

Ból zatok – objawy i leczenie

Ból zatok pojawić może się jako jeden z objawów przeziębienia. Nieleczony może doprowadzić do poważnych schorzeń. Sprawdź, jak sobie jego przyczyny i ...


Statystyki Oprymea

8.1 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż wykupionych środków w zbiorze leki stosowane w chorobach układu nerwowego w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się następujące rejony: lubuskie, opolskie, warmińsko-mazurskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego, do których należy Oprymea, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 71.08%.

Oprymea - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że lek Oprymea jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów małopolskie, mazowieckie. Potrafimy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Oprymea. Są to wymienione lokalizacje: Kalisz, Poznań, Wrocław.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Oprymea. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Hitoff (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach czerwiec, lipiec, listopad przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Oprymea. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach maj, sierpień, wrzesień. 2.00% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Oprymea?

W skład leku Oprymea wchodzi substancja czynna Pramipexolum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.41%.

Jaka jest dostępność leku Oprymea?

Na terenie naszego kraju lek Oprymea ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Oprymea jest lekiem refundowanym?

Oprymea jest lekiem refundowanym. Stopień refundacji preparatu Oprymea wynosi 30% - Odpłatność 30%, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Oprymea jest lekiem na receptę?

Oprymea jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Oprymea opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: