MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst.

250 ml

kosmetyk | LABORATOIRES EXPANSCIENCE POLSKA SP. Z O.O.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst. interakcje ulotka   250 ml

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst. - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Kosmetyk MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst. Był najchętniej poszukiwany w miesiącach: maj, listopad, kwiecień, natomiast najmniej w miesiącach: luty, marzec, czerwiec. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 300.00%.

Jaka jest dostępność kosmetyku MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst.?

Na terenie naszego kraju kosmetyk MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst. Ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki trudno dostępne.


MUSTELA MATERNITE Krem p/rozst. opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: