Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Koenzym Q10 Forte interakcje ulotka kapsułki  30 kaps. | blistry

Trudno dostępny w aptekach

 

Koenzym Q10 Forte kapsułki | 30 kaps. | blistry

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: WALMARK A.S.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Koenzym Q10 Forte?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Koenzym Q10 Forte

Kiedy stosujemy Koenzym Q10 Forte?

Koenzym Q10 to substancja naturalnie występująca w organizmie. Około połowa zasobów koenzymu Q10 dostarczana jest do organizmu z pokarmem, a pozostała część powstaje podczas naturalnej syntezy. Koenzym Q10 jest kluczową substancją uczestniczącą w reakcjach metabolizmu wewnątrzkomórkowego prowadzących m.in. do wytworzenia energii w postaci ATP. ATP (adenozynotrifosforan) to nośnik energii służącej do fizjologicznego metabolizmu komórki. Istnieją doniesienia, iż z wiekiem w organizmie samoistnie zmniejsza się produkcja koenzymu Q10. Warto również zauważyć, że na syntezę koenzymu Q10 mogą mieć również wpływ stosowane leki, np. statyny(grupa leków zmniejszających stężenie cholesterolu, które hamują naturalny szlak syntezy koenzymu Q10). Z tych powodów warto suplementować dietę stosując wysokiej jakości koenzym Q10.

Koenzym Q10 Forte - działanie

Rola koenzymu Q10: dostarcza niezbędną energię dla każdej komórki organizmu, rekomendowany do uzupełnienia w trakcie przyjmowaniu leków z grupy statynJaki jest skład Koenzym Q10 Forte?

substancja wypełniająca: olej słonecznikowy, żelatyna, koenzym Q10 (ubichinon), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol,substancja glazurująca: wosk pszczeli żółty, substancja przeciwutleniająca: lecytyna sojowa, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza,koszenila, dwutlenek tytanu, kurkumina


Koenzym Q10 Forte – dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka.

Sposób użycia: kapsułkę należy połknąć w trakcie lub po posiłku i popić szklanką wody.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych;


Koenzym Q10 Forte – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci; suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety; zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia; nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia; nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty zawierające Koenzym Q 10

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierajace koenzym Q10 w postaci kapsułek, tabletek itp.

  • Koenzym Q10

    Produkty zawierajace w swoim składziesam koenzym Q10 lub duże dawki koenzymu Q10 100 mg lub powyżej


Może Cię również zainteresować:

Jak poprawić swoją pamięć?

Porady

Jak poprawić swoją pamięć?

Kłopoty z zapamiętywaniem i koncentracją zdarzają się każdemu. Niestety z wiekiem problem ten się pogłębia i coraz trudniej jest nam nauczyć się czego...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.