Trudno dostępny w aptekach

 

FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: LABORATORIUM KOSMETYCZNE "FLOSLEK" FURMANEK SP.J.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte

Kiedy stosujemy FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte?

Żel przeznaczony do intensywnej pielęgnacji skóry naczynkowej, skłonnej do podpuchnięć i zaczerwienień, a także pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z widocznymi cieniami i drobnymi rozszerzonymi naczynkami.

FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte - działanie

Żel o wysokim stężeniu ekstraktu z arniki w połączeniu z troxerutin i ekstraktem z aceroli zapewnia wyjątkowo skuteczne działanie obkurczające, wzmacniające i uszczelniające naczynka krwionośne. Przy systematycznej aplikacji zmniejsza zasinienia skóry (średnio o 26% po pierwszym tygodniu i o 39 % po 4 tygodniach stosowania).* Stosowany na skórę okolic oczu – redukuje zaczerwienienia oraz widoczność cieni i „worków” pod oczami. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia (wzrost o 38% po każdej aplikacji)*, poprawia napięcie i elastyczność skóry (średnio o 6% po 4 tygodniach stosowania)*.

*Działanie potwierdzone badaniami aparaturowymi i aplikacyjnymi. Testy prowadzono przez 4 tygodnie na grupie probantów w wieku 30-59 lat. **Samoocena probantów po 4 tygodniach stosowania.Jaki jest skład FLOS-LEK Żel Arnikowy Forte?

Aqua, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Arnica Chamissonis Flower Extract, Glycerin, Malpighia Glabra Fruit Extract, Panthenol, Triethanolamine, Carbomer, Troxerutin,  Imidazolidinyl Urea, Methylparaben.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.