Doppelherz aktiv Omega3 interakcje ulotka kapsułki  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Doppelherz aktiv Omega3 kapsułki | 30 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Doppelherz aktiv Omega3?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Doppelherz aktiv Omega3

Kiedy stosujemy Doppelherz aktiv Omega3?

Niezbędny dla prawidłowej pracy serca i układu krążenia w celu obniżenia poziomu trójglicerydów we krwi dla wzmocnienia układu odpornościowego w stanach stresu  lub obniżonego nastroju przy diecie odchudzającej i dla zdrowej ceryJaki jest skład Doppelherz aktiv Omega3?

800 mg oleju z łososia (w tym 30% kwasów tłuszczowych omega-3: EPA i DHA), 12 mg octanu D-alfa-tokoferylu (120% zalecanego dziennego spożycia wit.E), żelatyna (składnik otoczki), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), olej sojowy.


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Doppelherz aktiv Omega3?

Osoby chore na hemofilię i przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatów typu omega-3 z lekarzem.

Produkt można stosować u dzieci starszych wyłącznie po konsultacji z lekarzem, w przypadkach niedoborów spowodowanych niewłaściwym żywieniem, niezbilansowana dietą lub w stanach rekonwalescencji. Nie zaleca się stosowania preparatu u małych dzieci (w wieku do 6 lat).


Doppelherz aktiv Omega3 – dawkowanie

Zażywać 1 kapsułkę dziennie popijając odpowiednią ilością wody.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty z kwasami omega

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające kwasy omega dla dzieci i dorosłych, preparaty na pamięć i koncentrację, stosowane w profilaktyce sercowo-naczyniowej. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, płynów doustnych, żelek, syropów, tabletek do żucia itp.

  • Omega

    Wszystkie produkty z kwasami Omega-3, Omega-6, Omega-9, Olejem z wiesiołka czy olejem z wątroby rekina. Nie dodaje się tu tylko produktów które mają inne zastosowanie i zawierają w swoim składzie niewielką ilość tych składników.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.