Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą interakcje ulotka kapsułki twarde  30 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą kapsułki twarde | 30 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: OLEOFARM SP. Z O.O.


Opis produktu Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą

Kiedy stosujemy Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą?

Produkt polecany jest osobom mającym trudności z pokonywaniem stresu, osobom przepracowanym oraz osobom odczuwającym niepokój i napięcie nerwowe.

Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą - działanie

Suplement diety Destresan extra z ashwagandhą i walerianą to produkt zawierający kompozycje ekstraktów roślinnych: z liści melisy lekarskiej, z korzenia rożeńca górskiego, z korzenia ashwagandhy, z korzenia kozłka lekarskiego (waleriany) oraz magnez i witaminę B6. Melisa lekarska wspiera organizm w utrzymaniu stanu relaksacji i wyciszenia. Pomaga również w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pogodnego nastroju w ciągu dnia. Rożeniec górski wspiera organizm w pokonywaniu stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego. Ashwagandha oraz kozłek lekarski wspomagają relaksacje oraz dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. Ponadto ashwagandha przyczynia się do zwiększenia odporności organizmu na stres i wspomaga pamięć. Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.


Jaki jest skład Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą?

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na min. 5% witanolidów, tlenek magnezu (magnez), żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis), ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), ekstrakt z korzenia różenca górskiego (Rhodiola rosea), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), barwnik: węglan wapnia, emulgator: sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego.

Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą zalecane spożycie

ZALECANE SPOZYCIE: dorośli – 1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania

i prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

DZIENNA PORCJA (1 kapsułka) zawiera: 149 mg ekstraktu z korzenia ashwagandhy, w tym min. 7,45 mg witanolidów, 60 mg ekstraktu z korzenia kozłka lekarskiego, 50 mg ekstraktu z liści melisy lekarskiej, 30 mg ekstraktu z korzenia rożeńca górskiego, 56,25 mg magnezu (15%*), 1,4 mg


Skład


Interakcje Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania Destresan Extra z ashwagandhą i walerianą


Grupy

  • Środki nasenne - tabletki nasenne, tabletki na bezsenność
  • Środki uspokajające
  • Środki antydepresyjne
  • Magnez
  • Stres i poprawa nastroju

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.