Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Clobaza Krem 40 g


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.


Opis produktu Clobaza Krem

Kiedy stosujemy Clobaza Krem?

Krem jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. CLOBAZA stanowi uzupełnienie miejscowego leczenia stanów zapalnych skóry, łuszczenia i spękania skóry, podrażnień słonecznych, wyprysku kontaktowego i innych chorób alergicznych oraz łuszczycy. Krem łatwo się rozsmarowuje i wchłania, powodując zmniejszenie uczucia napięcia przesuszonej i łuszczącej skóry.

Clobaza Krem - działanie

CLOBAZA jest kremem tłustym, lipofilnym, będącym emulsją typu woda w oleju (w/o). Krem dzięki swoim właściwościom chroni skórę przed nadmiernym wysuszaniem, a na skórę suchą działa kojąco, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Krem nie zawiera substancji zapachowych i konserwujących przez co ogranicza możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Jaki jest skład Clobaza Krem?

- Petrolatum, - aqua, - lanolin (Median TM), - white beeswax, - propylene glycol, - sorbitan, - sesquioleate.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Clobaza Krem?

Uczulenie na którykolwiek składnik kremu

Clobaza Krem - stosowanie

Preparat tylko do użytku zewnętrznego. Krem nakładac cienka warstwą na umytą i osuszona skórę twarzy i ciała stosownie do potrzeb.

Interakcje Clobaza Krem z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Clobaza Krem z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.