Logo KS-BLOZ

REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi

11 ml

kosmetyk | AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 4 133 z 6 516 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi interakcje ulotka   11 ml

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty kosmetyczne pod oczy i na powieki

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane pod oczy i na powieki w postaci kremów, serum itp. zmiejszające przebarwienia, niwelujące oznaki zmęczenia, zmniejszajace obrzęk, kosmetyki do makijażu w postaci: cieni do powiek, maskar, a także produkty do demakijażu


REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego kosmetyku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa dużej zmianie. Pomorskie to regiony, w których kosmetyk REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi to Lublin, Gdańsk, Warszawa.

W miesiącach sierpień, luty, marzec zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach listopad, styczeń, lipiec . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi 300%.

Jaka jest dostępność kosmetyku REGENERUM Regeneracyjne Serum do rzęs i brwi?

Większość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem łatwo dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: