OLIVOLIO Szampon do przetłuszczających się włosów z oliwą z oliwek extra virgin interakcje ulotka szampon leczniczy  200 ml | butel.plastik.

Brak informacji o dostępności produktu

 

OLIVOLIO Szampon do przetłuszczających się włosów z oliwą z oliwek extra virgin szampon leczniczy | 200 ml | butel.plastik.

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: SODDISFARE OLGA FRONCZAK

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Będziesz zażywać ten lek?

Zawsze warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu OLIVOLIO Szampon do przetłuszczających się włosów z oliwą z oliwek extra virgin

OLIVOLIO Szampon do przetłuszczających się włosów z oliwą z oliwek extra virgin - działanie

Szampon do przetłuszczających się włosów 200ml z oliwą z oliwek extra virgin

Doskonałe połączenie wysokiej jakości składników takich jak; oliwa z oliwek extra virgin, pro-witaminy B5, pokrzywy, ekstraktu z aloesu, ekstraktu z wierzby zapewnia włosom połysk oraz wspaniały, zdrowy wygląd. Doskonały do codziennego użytku dla włosów przetłuszczających się.

testowany dermatologicznie, bez parabenów, bez olei mineralnych, bez silikonu, bez sztucznych barwników, nie testowany na zwierzętach, składniki pochodzące z upraw ekologicznych

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość szamponu na rękę a następnie na skórę głowy i włosy. Myć włosy i skórę głowy okrężnymi ruchami a następnie dokładnie spłukać. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.