SANUM Nigersan D5 interakcje ulotka krople doustne, roztwór, płyn na skórę  10 ml | butelka

Trudno dostępny w aptekach

 

SANUM Nigersan D5 krople doustne, roztwór, płyn na skórę | 10 ml | butelka


Dowiedz się więcej

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Homeopatyczny produkt leczniczy
Podmiot odpowiedzialny: SANUM-KEHLBECK GMBH & CO. KGOpis produktu SANUM Nigersan D5

Kiedy stosujemy lek SANUM Nigersan D5?

schorzenia dróg moczowo - płciowych, mięśniaki, torbiele, stany zapalne o podłożu pseudogruźliczym jak choroba Scheuermanna, choroba Perthesa, choroba Bechterewa, osteochondroza, przerost układu limfatycznego, wole, otyłość, brodawki, kurzajki itp.

SANUM Nigersan D5 - działanie leku

Nigersan jest preparatem stosowanym w leczeniu schorzeń para gruźliczych. W przeciwieństwie do innych preparatów chemicznych, działających bakteriostatyczne Nigersan nie działa bezpośrednio na prątki gruźlicy. Wg. teorii Ederleina preparat ten znajduje słaby punkt w obiegu cyklicznym pasożytów, dzięki czemu tracą one swój chorobotwórczy charakter i przechodzą w fazę apatogenną (saprofityczną), w której zostają wydalone z organizmu.

Jaki jest skład leku SANUM Nigersan D5?

1 ml. Aspergillus niger D5 roztwór wodny

SANUM Nigersan D5 - dawkowanie leku

Lek stosuje się następująco: Doustnie: 1 raz dziennie 8 kropli przed jedzeniem Zewnętrznie: a) 1 raz dziennie wcierać w zmienioną chorobowo skórę 5 – 10 kropli b) w przypadku stosowania preparatu NIGERSAN w iniekcjach, w dni w które nie przyjmuje się zastrzyków, wcierać dwa razy w tygodniu 5 – 10 kropli w skórę zmienioną chorobowo lub w skórę okolicy łokciowej

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.