Nutridrink Protein o sm. truskawkowym interakcje ulotka płyn  4 szt. po 125 ml

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Nutridrink Protein o sm. truskawkowym płyn | 4 szt. po 125 ml

Rodzaj: żywność specjalnego przeznaczenia

Producent: NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

Opis produktu Nutridrink Protein o sm. truskawkowym

Wskazania

Nutridrink Protein 125 ml przeznaczony jest dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem białkowym i energetycznym, szczególności dla pacjentów onkologicznych, którzy mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków.

Przykładowe zastosowanie preparatu Nutridrink Protein 125 ml w chorobie:

na każdym etapie terapii choroby nowotworowej (przed i po radio- i chemioterapii, przy przygotowaniu do operacji, po operacji)w nowotworach głowy i szyi, przewodu pokarmowego, płucw stanach zwiększonego zapotrzebowania na białko i energię (w wyniku zabiegu operacyjnego, oparzeń, trudno gojących się ran, poważnych zakażeń)

Działanie

Nutridrink Protein 125 ml to wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci, przeznaczony do picia. Zawiera dużą ilość białka oraz wszystkie pozostałe składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach: tłuszcze, węglowodany oraz komplet witamin i minerałów. Jego zaletą jest to, że w bardzo małej objętości (125 ml) dostarcza dużo energii i wszystkie niezbędne osobie chorej składniki odżywcze. Dzięki formie płynnej i małej objętości jest łatwy do podania. Może być uzupełnieniem standardowej diety osoby chorej, do spożywania między posiłkami lub może zastąpić posiłek.Skład

Jedno opakowanie (125 ml) zawiera:

18 g białka 18,8 g tłuszczy48,8 g węglowodanówkompletny skład niezbędnych minerałów i witamin

Nutridrink Protein 125 ml nie zawiera:

błonnikaglutenu - może być stosowany przez osoby chore na celiakię

Wartość energetyczna jednego opakowania (125 ml) wynosi 300 kcal.


Dawkowanie

Nutridrink Protein 125 ml jest produktem gotowym do spożycia. Najlepiej podawać po schłodzeniu. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min do 1 godz.) między posiłkami.Jako uzupełnienie diety stosuje się 1 - 2 opakowań dziennie przez 14 dni i więcej. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Stosować między posiłkami lub zamiast posiłku.Nie stosować w przypadku występowania alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.Ze względu na wysoką zawartość białka produkt nie jest odpowiedni dla pacjentów z niewydolnością nerek (bez odpowiedniej nerkowej terapii zastępczej), niewydolnością wątroby oraz zagrożonych wystąpieniem encefalopatii wątrobowej.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Może Cię również zainteresować:


Nutridrink Protein o sm. truskawkowym - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Mazowieckie, wielkopolskie to regiony, w których żywność specjalnego przeznaczenia Nutridrink Protein o sm. Truskawkowym był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Nutridrink Protein o sm. Truskawkowym to Łódź, Poznań, Warszawa.

W miesiącach sierpień, październik, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Nutridrink Protein o sm. Truskawkowym. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach maj, czerwiec, wrzesień . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi 40.00%.

Jaka jest dostępność żywności specjalnego przeznaczenia Nutridrink Protein o sm. Truskawkowym?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony żywność specjalnego przeznaczenia obecnie w swojej ofercie. Jest więc żywnością specjalnego przeznaczenia trudno dostępnym na terenie Polski.


Nutridrink Protein o sm. truskawkowym opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: