Dostępny w ponad połowie aptek

 

SUTRICON Żel na blizny silikonowy 15 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: VERCO

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania SUTRICON Żel na blizny silikonowy?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu SUTRICON Żel na blizny silikonowy

Kiedy stosujemy SUTRICON Żel na blizny silikonowy?

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji:

·blizn pooperacyjnych

·blizn pooparzeniowych i powstałych po urazach

·blizn przerostowych i keloidów (bliznowców)

·blizn potrądzikowych

·rozstępów

SUTRICON Żel na blizny silikonowy - działanie

Regularne stosowanie żelu silikonowego na powierzchnię blizny wspomaga jej zmniejszenie, rozjaśnienie oraz wygładzenie. Dodatkowo pomaga w pielęgnacji blizn oraz zmniejsza ryzyko powstawania bliznowców i blizn przerostowych. Najlepsze efekty pielęgnacji uzyskuje się poprzez aplikację żelu Sutricon połączoną z masażem blizny.


Jaki jest skład SUTRICON Żel na blizny silikonowy?

·Cyclopentasiloxane

·Dimethicone

·Dimethicone Crosspolymer

·Silica


SUTRICON Żel na blizny silikonowy - stosowanie

Stosowanie produktu Sutricon żel powinno się rozpocząć jak najszybciej po zagojeniu rany lub zdjęciu szwów. Na dokładnie umytą i osuszoną powierzchnię blizny nanieść niewielką ilość preparatu. Kolistymi ruchami delikatnie masować powierzchnię blizny przez około 2-3 minuty. Rozcierać bliznę, lekko uciskając ją opuszkami palców. Zaleca się stosować preparat minimum dwa razy dziennie.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.