Nutramigen 3 LGG Complete interakcje ulotka proszek  400 g | puszka

Trudno dostępny w aptekach

 

Nutramigen 3 LGG Complete proszek | 400 g | puszka

od 0 , 00  do 46 , 94

Wybierz odpłatność


Dowiedz się więcej

Rodzaj: żywność specjalnego przeznaczenia | refundowany

Podmiot odpowiedzialny: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Nutramigen 3 LGG Complete cena

46,94


Opis produktu Nutramigen 3 LGG Complete

Kiedy stosujemy Nutramigen 3 LGG Complete?

Nutramigen 3 LGG Complete jest hipoalergicznym preparatem zawierajacym hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy przeznaczonym dla dzieci powyżej 1. roku życia z alergią na białka mleka krowiego i białko soi.

Nutramigen 3 LGG Complete - działanie

Zawiera białko o znacznym stopniu hydrolizy, z unikalną kompozycja peptydów, które w połączeniu z Lactobacillus GG zwiekszają efektywność postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego i pomagaja Twojemu dziecku szybciej powrócić do normalnego żywienia.§ Hydrolizaty o wysokim stopniu hydrolizy różnią się smakiem i zapachem od innych preparatów, pozwól swojemu dziecku przyzwyczaić się do nowego smaku. Waniliowy smak moze pomóc wprowadzić preparat u dziecka powyżej 1. roku życia. Nutramigen 3 LGG Complete dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych jako część zróżnicowanej diety.

§w porównaniu do Nutramigen bez LGG.


Jaki jest skład Nutramigen 3 LGG Complete?

Składniki: Syrop glukozowy, oleje roślinne (oleina palmowa, olej kokosowy, olej sojowy, olej słonecznikowy wysokooleinowy), hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy (z mleka), fruktoza, modyfikowana skrobia kukurydziana, sole wapniowe kwasu cytrynowego,sole potasowe kwasu cytrynowego, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, sole magnezowe kwasu ortofosforowego, chlorek potasu, olej otrzymywany z mikroalg Schizochytrium sp., chlorek choliny, sole sodowe kwasu cytrynowego, kwas L-asorbinowy, aromat (wanilia), siarczan żelaza(II), żywe kultury Lactobacillus rhamnosus GG (0,02%), siarczan cynku, L-karnityna, octan DL-alfa-tokoferylu, nikotynamid, 6-palmitynian-L-askorbylu, D-pantotenian wapnia, palmitynian retinylu, siarczan miedzi(II), ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, siarczan manganu, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), jodek sodu, chlorek chromu(III), molibdenian(VI) sodu, selenian(IV) sodu, filochinon (fitomenadion), D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina.


Nutramigen 3 LGG Complete zalecane spożycie

Wskazówki dotyczące karmienia. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy kierować się poniższymi wskazówkami dotyczącymi karmienia.

Wiek niemowlęcia

Liczba karmień

butelka na dobę (24h)

Woda (ml)

+ilość miarek

Średnia objętość porcji w ml

Powyżej 1 roku życia

2

210

7

230


Proszek należy odmierzać wyłącznie za pomocą miarki dołączonej do opakowania. 1 płaska miarka (4,5 g proszku) na każde 30 ml wody. Nie ugniatać proszku w miarce. Nadmiar proszku należy usunąć tępą strona czystego i suchego noża.


Nutramigen 3 LGG Complete – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ważne informacje: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Nutramigen 3 LGG Complete jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia. Nutramigen 3 LGG Complete jest przeznaczony do postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego, białko soi lub z nietolerancją laktozy czy sacharozy i powinien być częścią zróżnicowanej diety. U dzieci karmionych preparatem Nutramigen 3 LGG Complete stolce mogą być częstsze, luźniejsze i mieć ciemny i (lub) zielony kolor, co jest naturalną konsekwencją stosowania produktu. Konsultuj zmiany w żywieniu dziecka z lekarzem.

Ostrzeżenie: Dla dobra twojego dziecka zalecamy postępowanie zgodne z przedstawionymi wskazówkami. Właściwa higiena, przygotowanie, rozcieńczanie, użycie oraz przechowywanie są ważne podczas przygotowywania porcji do karmienia w butelce. Nie podgrzewać pokarmu w kuchence mikrofalowej, gdyż może to doprowadzić do poważnych poparzeń. Podanie doustne. Nie podawać dożylnie.

Warunki przechowywania: Puszkę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od 15°C do 25°C. Po otwarciu puszkę należy przechowywać szczelnie zamknietą, w suchym miejscu w temperaturze od 15°C do 25°C, a zawartość należy zuzyć w ciagu jednego miesiąca od pierwszego otwarcia. Nie zamrazać i chronić przed światłem oraz nadmiernym nagrzaniem.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.