Maxi3Vena interakcje ulotka kapsułki twarde  60 kaps.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Maxi3Vena kapsułki twarde | 60 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A.


Opis produktu Maxi3Vena


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Doustne preparaty przeciwzakrzepowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w objawach związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych, uczuciem ciężkości nóg, bólami nóg, dolegliwościami związanymi z żylakami odbytu, zapobieganiem postawaniu zakrzepów oraz pajączków. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, płynu doustnego itp.


Może Cię również zainteresować:


Maxi3Vena - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Maxi3Vena to Mikołajki, Przemyśl, Warszawa.

Suplement diety Maxi3Vena jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: luty, grudzień, a najsłabiej w miesiącach: luty, grudzień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 35.71%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Maxi3Vena?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten suplement diety obecnie w swojej ofercie. Jest więc suplementem diety trudno dostępnym na terenie Polski.


Maxi3Vena opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: