Desmoxan interakcje ulotka kapsułki twarde 1,5 mg 100 kaps.

Dostępny w większości aptek

 

Desmoxan kapsułki twarde | 1,5 mg | 100 kaps.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Cytisinum
Podmiot odpowiedzialny: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.Opis produktu Desmoxan

Kiedy stosujemy lek Desmoxan?

Lek Desmoxan systematycznie wypiera nikotynę z organizmu. Pozwala to na stopniowe zmniejszenie uzależnienia od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu.

Desmoxan - działanie leku

Produkt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny: ogranicza uczucie głodu nikotynowego, redukuje objawy odstawienia po zaprzestaniu palenia. Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.Jaki jest skład leku Desmoxan?

1 kapsułka twarda zawiera: 1,5  mg cytyzyny


Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku Desmoxan?

Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z niestabilną dławicą piersiową, z klinicznie istotnymi zaburzeniami rytmu serca, po niedawno przebytym zawale serca lub udarze mózgu, w ciąży i podczas karmienia piersią.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Co oznacza ból brzucha?

Zdrowie

Co może oznaczać ból brzucha?

Każdy w swoim życiu przynajmniej raz zmagał się z bólem brzucha. To powszechna dolegliwość, dotykająca zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Za ból brzucha...


Desmoxan - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: mazowieckie, śląskie, wielkopolskie. Jesteśmy w stanie także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Desmoxan. Są to następujące miejscowości: Poznań, Warszawa, Wrocław.

Lek Desmoxan był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, grudzień, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 38.00%.

Jaka jest dostępność leku Desmoxan?

Na terenie naszego kraju lek Desmoxan ma na stanie większość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Desmoxan jest lekiem refundowanym?

Desmoxan nie jest lekiem refundowanym.

Czy Desmoxan jest lekiem na receptę?

Desmoxan nie jest lekiem na receptę.


Desmoxan opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: