Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Baikadent Płyn miętowy interakcje ulotka płyn do stosowania w jamie ustnej  260 g

Trudno dostępny w aptekach

 

Baikadent Płyn miętowy płyn do stosowania w jamie ustnej | 260 g

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: WROCŁAWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" S.A.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Baikadent Płyn miętowy?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Baikadent Płyn miętowy

Kiedy stosujemy Baikadent Płyn miętowy?

profilaktyka chorób dziąseł i przyzębia; afty, pleśniawki, nadżerki, odleżyny po źle dopasowanych protezach; redukcja płytki nazębnej, szczególnie trudno dostępnych miejsc dla szczoteczki, usuwanie nieprzyjemnego zapachu z ust.

Baikadent Płyn miętowy - działanie

wyciąg z tarczycy bajkalskiej wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze oraz łagodzące podrażnienia i otarcia.


Jaki jest skład Baikadent Płyn miętowy?

Aqua, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Flavour, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Carbonate, Citric Acid.

Baikadent Płyn miętowy – dawkowanie

jamę ustną płukać po wcześniejszym umyciu zębów, 2 razy dziennie rano i wieczorem nie rozcieńczonym płynem (ok. 10 ml) przez około 30 sekund. Nie zaleca się spożywania posiłków i płynów przez pół godziny od momentu użycia płynu.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Pozostałe preparaty do higieny jamy ustnej

    W tej kategorii znajdziesz preparaty stosowane przy zapaleniach błony śluzowej jamy ustnej, aftach, zapaleniach dziąseł, produkty do ochrony zębów oraz te stosowane do pielęgnacji i użytkowania protez zębowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.