MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież. interakcje ulotka   100 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież. 100 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: BENEMEDO SP. Z O.O.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Zażywasz ten lek?
Nie ryzykuj zdrowiem

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież.

Kiedy stosujemy MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież.?

Szampon przeciw nawracającym problemom skóry głowy łupież o niewielkim nasileniu, profilaktyka łupieżu, zapobieganie nawracającym problemom skóry głowy.

MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież. - działanie

Mediket Prevent to wyjątkowy szampon przeciw łupieżowi oraz innym problemom skóry głowy. Mediket Prevent zapewnia włosom blask i zdrowy wygląd bez łupieżu.Jaki jest skład MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież.?

Pirokton olaminy ( octopirox)


MEDIKET PREVENT Szamp.p/łupież. – dawkowanie

Nanieść szampon na mokre włosy, masować głowę do momentu uzyskania piany. Dla większej skuteczności pozostawić pianę na włosach przez 3–5 minut, a następnie dokładnie ją spłukać. Stosować szampon Mediket Prevent 2–3 razy w tygodniu.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:

Najczęstsze powikłania cukrzycy

Cukrzyca

Najczęstsze powikłania cukrzycy

Cukrzyca typu 2 jest chorobą metaboliczną, która dotyka dużą część społeczeństw krajów rozwiniętych. Uznawana jest za najszybciej rozprzestrzeniającą ...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.