Trudno dostępny w aptekach

 

IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil. 40 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: PERRIGO POLAND SP. Z O.O.


Opis produktu IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil.

Kiedy stosujemy IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil.?

Pielęgnacja skóry w trakcie i/lub po zakończeniu intensywnych przeciwtrądzikowych kuracji dermatologicznych powodujących wysuszenie i podrażnienie skóry.

IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil. - działanie

Długotrwale nawilża Przywraca skórze fizjologiczną równowagę Koi i łagodzi podrażnienia Wzmacnia szczelność i elastyczność warstwy rogowej naskórka oraz pomaga przywrócić prawidłowy skład płaszcza hydrolipidowego Nie powoduje przetłuszczania skóry Nie zatyka porów Odpowiedni jako baza pod makijaż


Jaki jest skład IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil.?

Hialuronian sodu, Ceramidy, Skwalan, Alantoina


IWOSTIN PURRITIN REHYDRIN Krem przywr.nawil. - stosowanie

Stosować na oczyszczoną skórę twarzy całą lub w obszarach wymagających nawilżenia, co najmniej dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Aplikację można powtarzać tak często, jak zachodzi potrzeba.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:

Czaro-białe zdjęcie kobiety z lewego profilu.

Uroda

Fue przeszczep włosów

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE i komu polecany jest ten rodzaj zabiegu? Kiedy można liczyć na pierwsze, zauważalne efekty?


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.