FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS interakcje ulotka   15 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS 15 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: LABORATORIUM KOSMETYCZNE "FLOSLEK" FURMANEK SP.J.


Opis produktu FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS

Kiedy stosujemy FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS?

Żel z arniką PLUS stworzony do codziennej pielęgnacji delikatnej, płytko unaczynionej skóry wokół oczu, z tendencją do powstawania podpuchnięć, cieni i „worków” pod oczami.

FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS - działanie

Żelu jest oparta na innowacyjnym połączeniu ekstraktów: arniki montana oraz arniki chamissonis z bogatym w witaminę C ekstraktem z aceroli oraz Troxerutyną (zwaną witaminą P). Żel działa kojąco na poranne podpuchnięcia powiek i podkrążenia oczu. Systematycznie stosowany wyrównuje koloryt skóry pod oczami o 10%*. Przynosi ulgę po całodziennym przesileniu i zmęczeniu . Zmniejsza widoczność zasinień i cieni pod oczami, zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i uelastycznia skórę wokół oczu. 


Jaki jest skład FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS?

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Arnica Montana Flower Extract, Arnica Chamissonis Flower Extract, Malpighia Glabra Fruit Extract, Troxerutin, Carbomer, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.


FLOS-LEK Żel do powiek pod oczy z arniką PLUS - stosowanie

Niewielką ilość żelu nanieść na dolną i górną powiekę (zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego), następnie opuszkami palców delikatnie rozprowadzić, pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem, również pod makijaż.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty kosmetyczne pod oczy i na powieki

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane pod oczy i na powieki w postaci kremów, serum itp. zmiejszające przebarwienia, niwelujące oznaki zmęczenia, zmniejszajace obrzęk, kosmetyki do makijażu w postaci: cieni do powiek, maskar, a także produkty do demakijażu


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.