Epireg interakcje ulotka emulsja  100 ml | tub.stoj.

Trudno dostępny w aptekach

 

Epireg emulsja | 100 ml | tub.stoj.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Epireg

Kiedy stosujemy Epireg?

Skuteczna przy skórze:

- suchej i wrażliwej

- zmienionej zapalnie (dermatozy różnego pochodzenia)

- atopowej

- podrażnionej zabiegami medycyny estetycznej

- po oparzeniach słonecznych

Epireg - działanie

Emulsja przeznaczona do wspomagania leczenia oraz łagodzenia objawów związanych z podrażnioną, suchą i wrażliwą skórą. Redukuje objawy towarzyszące chorobom zapalnym skóry, w tym AZS.


Jaki jest skład Epireg?

EPIREG to preparat zawierający: alantoinę, D-pantenol, olej z awokado, srebro mikronizowane, Ceramidy 3, niacynamid, mocznik, kwas mlekowy. Nie zawiera parabenów, silikonów, substancji zapachowych, glikoli. Opakowanie nie zawiera bisfenolu.


Epireg - stosowanie

Sposób użycia: stosować 1-2 razy dziennie, nanosząc niewielką ilość na powierzchnię skóry objętą zmianą. Delikatnie rozsmarować, aż do całkowitego wchłonięcia


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:

Do czego służy inhalator?

Zdrowie

Do czego służy inhalator?

Inhalator to urządzenie służące do podawania pacjentowi leków w formie aerozolu, par wód mineralnych lub roztworu leków. Z inhalatorów korzystają prze...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.