Bromelan Junior interakcje ulotka płyn  100 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Bromelan Junior płyn | 100 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O.


Opis produktu Bromelan Junior

Kiedy stosujemy Bromelan Junior?

- stany zapalne zatok i nosa

- obrzęk błony śluzowej nosa i zatok

Bromelan Junior - działanie

Bromelan junior to unikalny preparat dla dzieci uzupełniający codzienną dietęw naturalne składniki: bromelainę, rutozyd, ekstrakt fukoidanu z wodorostówUndaria pinnatifida, ekstrakty roślinne: z kwiatów bzu czarnego i dziewanny,ziela werbeny oraz korzenia pelargonii afrykańskiej, a także cynk.Kompleksowy skład preparatu dostarcza substancji, które uczestniczą w procesachzachodzących w górnych drogach oddechowych: zatokach, jamie nosowej i gardleoraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.


Bromelan Junior zalecane spożycie

10 ml raz dziennie. Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć butelkę. Przyjmować między posiłkami (najlepiej rano).Ze względu na obecność składników pochodzenia naturalnego, na dnie butelki może wystąpić osad, który nie stanowi wady jakościowej produktu.


Bromelan Junior – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Bromelan junior zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Interakcje Bromelan Junior z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Bromelan Junior z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na katar

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.