Traumastem T (15 x 50mm ) interakcje ulotka opatrunek  1 szt.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Traumastem T (15 x 50mm ) opatrunek | 1 szt.

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: P.P.H.U. INEX SPÓŁKA JAWNA

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Traumastem T (15 x 50mm )?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Traumastem T (15 x 50mm )

Kiedy stosujemy Traumastem T (15 x 50mm )?

TRAUMASTEM Taf jest przeznaczony do hamowania krwawienia włośniczkowego jak i hamowania krwawień z wąskich naczyń krwionośnych w przypadku kiedy inne metody hamowania krwawienia nie są skuteczne. TRAUMASTEM Taf jest przeznaczony do stosowania w chirurgii ogólnej, w chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii plastycznej, ortopedii, ginekologii, urologii, stomatologii i innych procedurach chirurgicznych.TRAUMASTEM Taf może być używany do tamowania krwawień po zabiegach endoskopowych, a zwłaszcza rektoskopii. TRAUMASTEM Taf jest szczególnie polecany do tamowania krwawień włośniczkowych po resekcji w obrębie organów miąższowych w miejscach gdzie potrzebne jest dobre przyleganie z możliwością przymocowania za pomocą szwów.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.