Trudno dostępny w aptekach

 

MEDIKET VERSI Żel 200 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: BENEMEDO SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania MEDIKET VERSI Żel?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu MEDIKET VERSI Żel

Kiedy stosujemy MEDIKET VERSI Żel?

Żel do mycia ciała i głowy: łupież pstry , łojotokowe zapalenie skóry głowy, drożdżakowe infekcje skóry.

MEDIKET VERSI Żel - działanie

Objawy łupieżu pstrego w formie jasnych lub ciemnych plam na skórze, powstają na skutek zakażenia drożdżakiem Malassezia furfur. Mediket Versi zawiera pirocton olaminy (octopirox) oraz ichtiol jasny. Octopirox, działając przeciwgrzybiczo usuwa przyczynę przebarwień. Ichtiol jasny łagodzi podrażnienia, działa antybakteryjnie i reguluje wydzielanie sebum. Dzięki regularnemu stosowaniu żelu Mediket Versi ciemne przebarwienia bledną, a jasne znikają w wyniku działania słońca.


Jaki jest skład MEDIKET VERSI Żel?

Pirokton olaminy ( octopirox), ichtiol jasny


MEDIKET VERSI Żel - stosowanie

Myć ciało i skórę głowy codziennie przez okres 2 tygodni. Przez kolejne 2 tygodnie stosować żel co drugi dzień. Powstałą pianę pozostawić na skórze przez 3–5 minut, następnie dokładnie spłukać. Przez kolejne 4 tygodnie stosować żel jeden raz w tygodniu. Dla dorosłych i dzieci od 10. roku życia.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.