Lipobase interakcje ulotka krem  100 g | tuba

Trudno dostępny w aptekach

 

Lipobase krem | 100 g | tuba

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: YAMANOUCHI EUROPE B.V.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Lipobase?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Lipobase

Kiedy stosujemy Lipobase?

- Krem nawilżający i natłuszczający do codziennej pielęgnacji i ochrony suchej, podatnej na podrażnienia skóry,- Przywracanie właściwego uwodnienia i natłuszczenia skóry we wszystkich stanach, prowadzących do zaburzenia jej właściwości ochronnych.- Do sporządzania recepturowych preparatów dermatologicznych (jako obojętna zaróbka).

Lipobase - działanie

Lipobase jest obojętnym kremem łączącym zalety maści (natłuszczanie) z zaletami kosmetycznymi kremu. Krem Lipobase posiada następujące cechy:fizjologiczne:- nawilżające i natłuszczające – poprzez właściwości przywracające właściwe uwodnienie naskórka Lipobase zmniejsza jego suchość i złuszczanie, redukując w ten sposób narażenie skóry na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych;- jest dobrze znoszony, nie zawiera substancji zapachowych, a dzięki swemu składowi ogranicza do minimum możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowych;- nie ma działania komedogennego (powstawania zaskórników) i może być stosowany na twarz.kosmetyczne:- jest przyjemny w stosowaniu – łatwo się rozsmarowuje, jest zmywalny wodą i nie brudzi ubrania.


Jaki jest skład Lipobase?

- biała miękka parafina,- woda destylowana,- parafina ciekła,- alkohol cetostearylowy,- cetomacrogol,- parahydroksybenzoesan metylu,- kwas cytrynowy,- cytrynian sodu

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.