LiotoMax DUO interakcje ulotka żel  100 g

Trudno dostępny w aptekach

 

LiotoMax DUO żel | 100 g

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania LiotoMax DUO?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu LiotoMax DUO

Kiedy stosujemy LiotoMax DUO?

LiotoMax DUO to złożony preparat ograniczający dyskomfort przemęczenia i ciężkości nóg oraz redukujący tworzenie się tzw. pajączków. Posiada wyjątkowo bogaty skład: diosminę, hesperydynę i ruskogeninę zawarte w standaryzowanych wyciągach z Nawłoci, Cytryny i Ruszczyku. Tak dobrane składniki szybko i skutecznie poprawiają komfort zmęczonym nogom. 

LiotoMax DUO - działanie

LiotoMax DUO przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji oraz masażu nóg i stóp. Żel doskonale się wchłania, poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, odświeża oraz łagodnie chłodzi dając uczucie relaksu i delikatnego pobudzenia krążeniaLiotoMax DUO – dawkowanie

Niewielką ilość żelu wetrzeć w skórę i lekko wmasować. Stosować 2-3 razy dziennie.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty przeciwzakrzepowe do stosowania zewnętrznego

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w objawach związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych, uczuciem ciężkości nóg, bólami nóg, dolegliwościmi związanymi z żylakami odbytu, zapobieganiem postawaniu zakrzepów, pajączków, siniaków oraz krwiaków. Dostępne w postaci żelu, maści, kremu.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.