Alta Medic kwaśna woda - żel interakcje ulotka   100 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Alta Medic kwaśna woda - żel 100 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Alta Medic kwaśna woda - żel?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Alta Medic kwaśna woda - żel

Alta Medic kwaśna woda - żel - działanie

Żel do miejscowego stosowania na skórę o właściwościach chłodzących i ściągających. Adhezyjny hydrożel na bazie modyfikowanej celulozy tworzy na skórze powłokę. Efekt powolnego parowania składników powoduje uczucie chłodzenia. Specjalnie dobrana kompozycja składników żelu przynosi ulgę skórze obrzmiałej, z widocznymi sińcami, po urazach i ukąszeniach owadów. Łagodzi skutki stłuczenia.


Jaki jest skład Alta Medic kwaśna woda - żel?

AQUA, ALCOHOL DENAT.,PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ALUMINUM ACETATE TARTRATE, MENTHOL, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, ARNICA MONTANA EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, PHENOXYETHANOL, DMDM HYDANTOIN.


Alta Medic kwaśna woda - żel - stosowanie

Pokryć zmienione miejsca warstwą żelu i pozostawić do odparowania. Stosować 3 do 4 razy dziennie w odstępach kilkugodzinnych przez okres do 10 dni. Po aplikacji żelu dokładnie umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Przebadany dermatologicznie. Bez parabenów.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.