Abra interakcje ulotka test paskowy  50 szt.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Abra test paskowy | 50 szt.

od 0 , 00  do 38 , 48

Wybierz odpłatność

Rodzaj: wyrób medyczny | refundowany

Podmiot odpowiedzialny: DIAGNOSIS S.A.

Abra cena

38,48


Opis produktu Abra

Kiedy stosujemy Abra?

Wskazania do stosowania:

Do pomiaru stężenia glukozy we krwi


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Testy diagnostyczne

    W teja kategorii znajdziesz testy diagnostyczne np. ciążowy, test badający stężenie glukozy we krwi lub moczu, testy badające różne parametry z moczu lub krwi w tym testy na obecność narkotyków.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Abra

Warto poinformować, że sprzedaż środków w zbiorze środki diagnostyczne zmieniła się podczas ubiegłych lat o 21.12%. W stosunku do grupy środki diagnostyczne największą sprzedaż zauważyliśmy w przytoczonych województwach: opolskie, podkarpackie, podlaskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy środki diagnostyczne, do których należy Abra, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi 60.85%.

Abra - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że wyrób medyczny Abra jest poszukiwany przez osoby ze wskazanych województw dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Abra to Katowice, Łódź, Warszawa.

Na stronie KtoMaLek.pl można wymienić kategorię środki diagnostyczne. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Abra. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. 

Potrafimy napisać, że w miesiącach styczeń, grudzień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Abra. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach styczeń, grudzień. 68.63% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Abra?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


Abra opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: