Vigor Essential interakcje ulotka tabletki powlekane  30 tabl.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Vigor Essential tabletki powlekane | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: USP ZDROWIE SP. Z O.O


Opis produktu Vigor Essential


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Witaminy i minerały dla dorosłych

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy i minerałów przeznaczone dla dorosłych. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropów, płynów, tabletek musujących, pastylek do ssania, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.


Może Cię również zainteresować:


Vigor Essential - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie, pomorskie, śląskie. Jesteśmy w stanie ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Vigor Essential. Są to następujące miejscowości: Gdynia, Środa Wielkopolska, Warszawa.

Suplement diety Vigor Essential był najchętniej poszukiwany w miesiącach: styczeń, grudzień, natomiast najmniej w miesiącach: styczeń, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 25.93%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Vigor Essential?

Na terenie naszego kraju suplement diety Vigor Essential ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Vigor Essential opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: